O Meštaru

Meštar je synonymem, vizí a rodinným příběhem o tradici a kvalitě. Motto „Lidé, příroda a emoce“ je naším hlavním průvodcem při tvorbě a tvorbě kosmetických produktů.

Přestože jsou časy dávné alchymie již dávno za námi, příroda nám stále bez výhrad nabízí ingredience a řešení pro četné kosmetické produkty. Stačí jen poslouchat šepot přírody. Proto jsme to nejlepší z přírody převedli do komplexních receptur a přistupovali jsme k péči o pleť cíleně a záměrně, spíše než spontánně.

S našimi produkty jsme chtěli jít o krok dál, než je všudypřítomná pánská kosmetika, poskytovat mužům zcela přirozenou péči, a přitom být moderní a sledovat světové trendy. Samozřejmě, když žijete ve městě na úpatí Marjan, značka MEŠTAR je samozřejmostí.

Titul MEŠTAR je udělován mužům, kteří jsou zruční a znalí toho, co dělají, zkušení a moudří ve své profesi, rozpoznatelní a uznávaní v každodenním životě, Meštar se tak ve světě pánské kosmetiky ukázal jako vynikající volba značky.

Meštar je svůj a jiný. Jemu je to jedno, je všudypřítomný, rozpoznatelný a pečlivý v péči o pleť, vlasy a vousy.

Design a vůně našich produktových řad definují naši Dalmácii. Čísla slouží k rozlišení typu produktu; 1 je pro vlasy, 2 pro obličej, 3 pro vousy a knír, 4 pro holení a 5 pro ruce a tělo.

Navíc jsou dominantním rozpoznatelným grafickým prvkem, který poskytuje zajímavé vizuální možnosti a připomínají nám čísla ulic a registrační značky lodí v městských a ostrovních přístavech a zátokách po celé Dalmácii.

Vonné řady se liší barvou, která jim dodává onu prvotní viditelnou a rozpoznatelnou pečeť, ale vrstvení řešení umocňují jejich názvy a grafika. Názvy vonných řad jsou přísně a cíleně zvolené dalmatské termíny, charakteristické pro klima, ve kterém jsme vyrůstali, a jsou součástí každodenního života. Picigin, bagulina, balatura a dispet - každý termín má na obalu své vysvětlení a každý termín stimuluje a vyvolává jinou vzpomínku.

Pozornost byla věnována detailům - picigin je hravý a svěží, balatura je voňavá a bylinná, bagulina je vážná, ale jemná. V grafice se prolínají nostalgické záběry dalmatských měst, prvky architektury, místní flóry a fauny, staré fotografie a retro ilustrace.

Vintage atmosféru, kterou MEŠTAR dýchá, nás nikdy neomrzí. Jsou tu také Split, Kaštela, Trogir, Zadar, Dubrovník, Šibenik a další - menší i větší města, ale všechna jsou sloučena v jeden zcela nový celek, který žádné nepreferuje, ale tvoří spíše pohlednici - vzpomínku na Dalmácii . Rackové hrají pizzigine na pláži, balatura voní po rozmarýnu rostoucím na zahradě před domem, který vítá kapitána, a bagulinu nese jemný pán, který ji drží blízko něj.